Новини

MeGoElecric UA представить своє рішенняу фіналі міжнародного конкурсу у Лісабоні

🏆 💫 MeGoElecric UA, випускник нашої акселераційної програми Development and Renovation, переміг у першому національному етапі конкурсу стартапів “SEEDplus – перетворення ідей на сталий успіх”!

🔎 Проект SEEDplus фінансується Європейською радою з інновацій та виконавчим агентством з питань МСП (EISMEA) та спрямований на сприяння інноваціям, екологічній стійкості та підприємництву в ЄС та серед молодих підприємців.

🦾🚀 MeGoElecric UA – один з трьох найкращих стартапів України, що представлять свої рішення у фіналі міжнародного конкурсу у Лісабоні у вересні/жовтні 2024 року! 

Пишаємось та вітаємо команду MeGoElecric UA з цим чудовим досягненням! Бажаємо успіхів у фіналі та подальших перемог! 🙌👏

Акселераційні програми Science Intensive Innovation та Development and Renovation реалізуються Vacuum Deep Tech Acceleration за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства економіки України спільно з Київським академічним університетом, Ukrainian Startup Fund, YEP Accelerator.