Новини

Aspichi – один з чотирьох українських стартапів, що представили інновації делегації з Великої Британії!

🇬🇧🤝🇺🇦 Минулого вівторка в UNIT.City відбулася зустріч із членами парламенту Великої Британії, серед яких були тіньовий Держсекретар з питань оборони Джон Гілі та тіньовий Держсекретар у закордонних справах Девід Ламмі.

Наші колеги з UNIT.City, Костянтин Євтушенко, Євгенія Беспалова та керівниця Екосистеми Українського фонду стартапів Каріна Кудрявцева, ознайомили делегацію з інноваційним парком та технологічною екосистемою України.

🌟 Ключовою частиною зустрічі стали пітчі чотирьох українських стартапів, чиї новації відомі не лише в Україні, а й за її межами. Одним з них є Aspichi, стартап, що успішно пройшов акселерацію від Vacuum Deep Tech Acceleration. Ми пишаємося Aspichi, який демонструє світу високий рівень українських інновацій!

🔎  Aspichi – платформа аудіо/візуального стрімінгу на основі можливостей 360-градусного відео та VR-технологій. Основний фокус зараз — VR-асистент терапевта, побудований на доказових підходах до підтримки психічного здоров’я.

Дізнайтеся більше про Aspichi: aspichi.com

Дякуємо Уряду Великої Британії та особисто Послу Великої Британії в Україні Мартіну Гаррісу за постійну підтримку. Також висловлюємо вдячність Посольству Великобританії в Україні та UNIT.City за надану можливість продемонструвати світуі інноваційний потенціал України! 🙌