Новини

🎙🚀 Запрошуємо долучитися 7 червня до Демо Дня Vacuum Deep Tech Acceleration

7 червня Vacuum Deep Tech Acceleration проводить Демо День для наукоємних стартапів після успішного завершення акселераційних програм  Science Intensive Innovation та Development and Renovation, що тривали 2 місяці.

Можливості для гостей на Демо Дні:

  • Перегляд інноваційних продуктів та ідей: Демо День – це унікальна нагода для інших стартапів, майбутніх підприємців, студентів та науковців ознайомитися з новаторськими рішеннями та технологіями, що представлять 30 учасників акселераційних програм. 
  • Зразкові пітчі від досвідчених стартапів нашого комʼюніті: Гості матимуть можливість послухати та побачити пітчі від досвідчених стартапів з нашого комʼюніті, що може стати джерелом мотивації та навчання для них.
  • Нетворкінг та обмін досвідом: Демо День забезпечить можливість встановлення цінних контактів, обміну досвідом та ідеями між гостями та учасниками події. 
  •  Взаємодія з потенційними партнерами та інвесторами: Для інших учасників стартап-екосистеми Демо День стане чудовою нагодою для знайомства з бізнес, ангелами, потенційними партнерами та представниками корпорацій, що можуть підтримати їхні проекти. 
  •  Відкриття нових можливостей: Участь у події дозволить іншим гостям розширити свої горизонти, знайти натхнення та знайти нові можливості для співпраці та розвитку своїх проектів.

Загалом, Демо День буде важливою подією для підсумку досягнень учасників програм та їх подальшого розвитку на шляху до успіху у високотехнологічному сегменті.

Форма реєстрації та розклад події: https://bit.ly/3WD6loT 

Не пропустіть вражаючу можливість познайомитись з перспективними новими наукоємними стартапами країни! Приєднуйтеся до нашого Демо Дня та зануртеся у світ інновацій разом з нами.

Програми акселерації реалізуються Vacuum Deep Tech Acceleration за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства економіки України спільно з Київським академічним університетом, Ukrainian Startup Fund, YEP Accelerator.