Новини

📣🤩 Початок прийому заявок за 5 напрямками: отримайте до 60 000 євро в рамках проєкту “Seeds of Bravery”!

Ми з гордістю оголошуємо про початок прийому заявок на всі види підтримки ініціативи “Seeds of Bravery”! 

Ознайомтеся з доступними можливостями та подавайте заявку на програму, яка найбільше вам підходить:

📱💼 Бізнес та інноваційні послуги: технологічні стартапи та МСП отримають до 10 000 євро на вдосконалення своїх бізнес-моделей та стратегій зростання. Окрім цього, програма надасть можливість налагодити зв’язок з широкою мережею інвесторів, акселераторів та колег на міжнародних технологічних конференціях. 

👩‍💼💡Інноваційне підприємництво: фокусуючись на безперервності бізнесу та просуванні компаній, очолюваних жінками, цей напрямок підтримки пропонує гранти до 25 000 євро. Учасниці також зможуть отримати доступ до 2-тижневої онлайн-програми Market Fast Track та спеціалізованого коучингу для жінок-підприємниць. 

🌐🔬 Інкубатори глибоких технологій: до 25 000 євро для стартапів на ранніх стадіях, які займаються діяльністю, що передує MVP. Програма також надасть доступ до розширеної технологічної спільноти, спеціалізованого Deep Tech Інкубатора та Market Fast Track. 

🏗️🇺🇦 Відбудова України: до 25 000 євро для технологічних МСП, які швидко відновлять післявоєнну Україну. Окрім грантів, учасникам відкривається доступ до програм Digital та Deep Tech Boosters, Market Fast Track та Finance Booster, Deep Tech Accelerator, Funding Lab, а також до послуг з метчмейкінгу.

💪🚀 Масштабування та акселерація у сфері глибоких технологій: до 50 000 євро для компаній, які прагнуть масштабувати прототипи та розширити ринкове охоплення. Бенефіціари також отримають безкоштовний доступ до коворкінгів та визначних технологічних подій, а також різноманітних лабораторій та програм (Market and Legal Lab, Deep Tech Accelerator, Finance Booster, Funding Lab, Digital and Deep Tech Booster, спеціалізованого тренінгу для жінок-підприємниць).

Поспішайте завітати на наш сайт, щоб дізнатись більше деталей та подати заявку 👉: https://seedsofbravery.eu/

Час діяти вже настав — подайте заявку сьогодні та посійте своє насіння хоробрості! 🌱

🖇 За фінансової підтримки Європейського Союзу через Європейську Інноваційну Раду. Погляди та думки, викладені в цій публікації, належать виключно автору(ам) і не обов’язково відображають позицію Європейського Союзу або Європейської Комісії. Ні Європейський Союз, ні Європейська Комісія не несуть за них відповідальності. Проєкт UASEEDs отримав фінансування від Рамкової програми “Горизонт Європа” в рамках грантової угоди № 101104445.

Aalto University, Accelerace, CorkBIC, Da Vinci Labs, Innov8, Erasmus Centre for Entrepreneurship, EIT Health, FundingBox, Impact Hub Stockholm, Institute of Physics of National Academy of Science (EEN Network), Luxinnovation, Plug and Play Tech Center, Saulėtekio Tech Parkas / Sunrise Tech Park, Techosystem, Ukrainian Startup Fund, Vacuum Deep Tech Acceleration, YEP.